Rytuały odbijające - odbijanie uroków, odbijanie klątw, odcinanie negatywnej energii

Rytuały na odbijanie uroków

26 kwietnia 2022 0 Przez RodzimoWiedźma

W tym wpisie chciałabym przedstawić dwa proste rytuałów, które będą pomocne w celu odbicia złego uroku, klątwy lub ogólnie pojętych złożeczeń w stronę nadawcy. Rytuały te nie są skomplikowane i są bezpieczne, nawet dla osób początkujących, przy czym są niezwykle skuteczne. Uważam, że należy od nich zacząć, ponieważ w większości przypadków odprawienie tego typu rytuału załatwi sprawę – jeśli okaże się, że nie zadziała, wtedy wiemy już, że mamy do czynienia z czymś mocniejszym.

Niezależnie od tego który z tych rytuałów wybierzesz, przede wszystkim należy zabezpieczyć dom, który zawsze powinien być nienaruszalną osobistą świątynią.

Rytuały odbijające - odbijanie uroków, odbijanie klątw, odcinanie negatywnej energii

ODBIJANIE UROKÓW - gwoździe i lusterko

BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ:
• gwoździe
• sól
• lusterko

Ten rytuał najlepiej zadziała, jeśli wiemy konkretnie jaka osoba próbuje nam szkodzić – nie znaczy to oczywiście, że będzie nieskuteczny, jeśli celujemy na ślepo i bezosobowo.

Na początek należy rozsypać sól po tej stronie mieszkania, która wychodzi na znane nam miejsce, w którym przebywa osoba, podejmująca negatywne działania w naszą stronę. Może to być od strony jej domu, pracy lub jeśli nie znamy ich lokalizacji to miejsca, w którym dana osoba lubi przebywać. Jeśli jednak nie znamy lokalizacji żadnego z tych miejsc, wtedy rozsypujemy sól na wszystkich parapetach w naszym domu. Ilość soli ma być symboliczna, wystarczy dosłownie szczypta.

Następnie na parapecie po zewnętrznej stronie okna, które wychodzi w tym określonym kierunku – wysypujemy trochę gwoździ – jeśli nie znamy lokalizacji, wysypujemy je na parapecie wybranym przez nas intuicyjnie a gdy nie mamy takiego okna, można to zrobić na dworze. We wszystkich przypadkach najlepiej użyć jakiejś podstawki, żeby gwoździe nie pospadały od wiatru.

Kolejno, należy postawić przed gwoździami lusterko, tak, żeby widok gwoździ odbijał się w stronę negatywnej osoby. Wszystkie złe rzeczy, które zrobi ona w stosunku do ciebie, nadzieją się na gwoździe i odbiją w jej stronę. Po 3 nocach trzeba zebrać gwoździe i powbijać w ziemię.

Ustawianie w stronę konkretnej osoby jest bezpieczne, ponieważ jeśli pomylisz się w ocenie i zastosujesz sposób na niewinnej osobie, która nie czyni w twoim kierunku żadnego zła, to nic jej się nie stanie. Najważniejsze aby nie skupiać się na konkretnej osobie, tylko na celu, którym jest odbicie negatywnej energii płynącej w naszą stronę – wtedy nawet bez wytypowania sprawcy, odbita energia znajdzie drogę, którą powinna wrócić.

Rytuały odbijające - odbijanie uroków, odbijanie klątw, odcinanie negatywnej energii

ODBIJANIE UROKÓW - woda i nóż

BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ:
• sól
• nóż
• woda
• cztery miseczki

Kolejnym bardzo prostym rytuałem jest rytuał czterech stron. Jest to rytuał, za pomocą którego możemy oczyścić swoją przestrzeń z każdej strony. Pozwoli on oddać negatywną energię do nadawcy, niezależnie od tego czy jest on jeden czy jest ich kilku.

W celu jego wykonania należy uszykować sobie cztery miseczki, najlepiej aby były one stabilne i w miarę ciężkie. Do miseczek nalewamy wody, może to być najzwyklejsza woda z kranu, jednak jeśli chcemy jeszcze podbić rytuał, można z powodzeniem wykorzystać wodę księżycową czy z minerałami.

Każdą miseczkę ustawiamy w domu, najlepiej w tym samym pomieszczeniu po skrajnych stronach – każda miseczka symbolizuje jedną ze stron świata. W następnej kolejności do każdej z miseczek sypiemy szczyptę soli, z intencją aby sól oczyściła naszą przestrzeń, służy ona w tym momencie za filtr. Negatywna energia ma wpadać do wody, i zostać przefiltrowana za pomocą znajdującej się w niej soli. Sama woda jako uosobienie lustra, ma za zadanie odbić negatywną energię w stronę nadawcy.

Rytuał zamykamy stając w środku, tak aby od każdej z miseczek dzieliła nas mniej więcej równa odległość. W naszą wiodącą dłoń chwytamy nóż a w drugą garstkę soli. Stojąc na środku pomieszczenia, wyciągamy przed siebie nóż i dłoń z solą, następnie obracamy się powoli trzy razy dookoła własnej osi, najpierw w stronę naszej wiodącej ręki (praworęczni w prawo, leworęczni w lewo), później cztery razy w odwrotną stronę. W tym czasie myślimy o tym, że nóż przecina właśnie wszelkie więzi łączące nas z negatywnymi osobami, odcina ich dostęp do nas. Błyszcząca powierzchnia noża odbije przeciętą energię do miseczek z wodą. Ta miseczka, w której nie rozpuściła się sól, bądź zostało jej najwięcej, może wskazywać na to, z której strony kierowane w naszą stronę jest największe złożeczenie.

Zawartość miseczek po upływie doby zlewamy do większego naczynia, mieszamy i wylewamy poza domem, na ziemię.