FACEBOOK

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego profilu na Instagramie.​

SKLEP ONLINE

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego sklepu ezoterycznego.

RODZIMOWIEDŹMA
SŁOWIAŃSKI SKLEP EZOTERYCZNY

Od zawsze kocham przyrodę a każdą wolną chwilę najchętniej spędzałabym w lesie. Jestem z natury człowiekiem z kategorii „zrób to sam” – dlatego też, w wolnych chwilach zajmuję się rękodziełem. Tworzę dla siebie i dla przyjaciół – aktualnie jednak, postanowiłam podzielić się swoją twórczością z szerszym gronem osób.

Witaj zatem w moim magicznym sklepie ezoterycznym. W tym sklepie znajdziesz produkty w 100% handmade.

Moim szczególnym produktem są świece rytualne w słoiku. Są to naturalne świece z ziołami – każda świeca ma przypisany swój kolor, żywioł i bóstwo słowiańskie. Mogą zatem być używane zarówno do rytuałów rodzimych jak i każdej innej ścieżki.

Tworzę także zestawy run wróżebnych – na kamieniach szlachetnych, ze znalezionych w rzekach otoczaków, na drewnie czy szkiełkach. Komponuję naturalne kadzidła ziołowe i żywiczne a także ziołowo-żywiczne, oraz doskonałe herbatki rytualne, aromatyczne i naturalne.

Wyszukiwanie materiałów do rękodzieła, które emanują szczególną energią i magią jest dla mnie bardzo ważnym elementem rękodzielnictwa. Zajrzyj i sprawdź co jeszcze kryje się w sklepie ezoterycznym RodzimoWiedźmy!

Szczególne miejsce na mojej półce zarówno domowej jak i sklepowej, mają wyroby rytualne. Stworzyłam cudowne kompozycje, które zamknęłam w takich postaciach jak: świece rytualne, olejejki rytualne, mgiełki rytualne, herbatki i kadzidła rytualne oraz sól rytualna.

Wyroby skomponowane są tak, aby mogły wspierać nie tylko rytuały i praktyki słowiańskie. W serii produktu znajduje się po 5 wyrobów, każdy odpowiada słowiańskiemu Bóstwu, żywiołowi i kolorowi, ma swoją unikalną kompozycję zapachową i ziołową. Produktów tych używam od lat, uznałam, że najwyższy czas się nimi podzielić.