Czarna, czarna toń - Martyna Szkołyk - słowiańskie książki, slavicbook, slavic books, recenzja książki o tematyce słowiańskiej.

Czarna, czarna toń • Martyna Szkołyk
✎ Książki o tematyce słowiańskiej!

9 stycznia 2021 0 Przez RodzimoWiedźma
Czarna, czarna toń - Martyna Szkołyk - słowiańskie książki, slavicbook, slavic books, recenzja książki o tematyce słowiańskiej.

Autor: Martyna Szkołyk

Ilość stron: 200

Nurt: fantastyka

ISBN: 9788395584305

Rok wydania: 2019

Sięgnij po fantasy z głębi dzikiej puszczy. Tutaj konary wielkich drzew strzegą gwiezdnych konstelacji, na dnie jeziora mieszka licho, a Wilcy przemierzają sobie tylko znane ścieżki. I choć ukrywają się przed ludźmi, są bardziej ludzcy, niż chcieliby przyznać.
•••
Burzowy Gniew budzi się w areszcie. Liczne rany i złamane żebra przypominają mu o okrutnym pojmaniu. Ludzie nie lubią takich jak on – potrafiących przybierać wilczą postać. Choć nie wie, jaka przyszłość go czeka, uparcie trzyma się życia. Chce wiedzieć, co stało się z Klanem Nocy, którego był przywódcą, zanim popełnił błędy. Zbyt wiele błędów.

Dlatego, kiedy zauważa pod celą chłopca o niepokojąco znajomych oczach, postanawia opowiedzieć mu swoją historię, w której pakt z diabłem to zaledwie prolog. Liczy, że dzięki temu zachowa przytomność i wreszcie wydostanie się z aresztu. Jesteś gotów, by poznać przeszłość Burzowego Gniewu?