Woda księżycowa - przepis i działanie. Rytuały na pełnię księżyca.

Woda księżycowa – przepis i działanie

28 stycznia 2021 0 Przez RodzimoWiedźma

Jednym z najlepszych sposobów na zamknięcie na dłużej energii pełni jest przygotowanie wody księżycowej. Woda księżycowa jest cudownym eliksirem przesyconym niesamowitymi właściwościami.

Woda księżycowa - przepis i działanie. Rytuały na pełnię księżyca.

NACZYNIE

Wybór odpowiedniego naczynia jest kwestią indywidualną. Może to być zwykła buteleczka albo wymyślna karafka. Istotne jest to, aby naczynie nie było z tworzywa sztucznego. Najlepszym rozwiązaniem jest szkło, zwłaszcza przezroczyste, ponieważ najłatwiej przepuści promienie księżycowe. Naczynie może być surowe lub możemy je ozdobić wedle uznania. Należy je przedtem oczyścić energetycznie oraz dokładnie umyć.

Woda księżycowa - przepis i działanie. Rytuały na pełnię księżyca.

WODA

Wodę także możemy dobrać wedle uznania. Jeśli nasza woda księżycowa ma być używana również w celach spożywczych, musimy mieć pewność, że jest ona czysta. Możemy zatem wybrać wodę butelkowaną lub dobrze odfiltrowaną. Zabrudzona woda nie dość, że nie spełni dobrze zadania to jeszcze mogą rozwinąć się w niej szkodliwe bakterie. W sklepach militarnych możemy zakupić filtry węglowe, które używane są do filtrowania i uzdatniania wody ze źródeł naturalnych. Dzięki takiemu urządzeniu, możemy również przygotować własną wodę, oczyszczając tę zaczerpniętą z leśnego strumyka.

Woda księżycowa - przepis i działanie. Rytuały na pełnię księżyca.

DODATKI

Wodę księżycową możemy przygotować czystą lub z dodatkami. Jako jeden z dodatków, mogą nam posłużyć minerały – na przykład kryształ górski, dzięki czemu uzyskamy kryształową wodę księżycową. Możemy także z powodzeniem użyć ulubionych ziół – do naczynia wrzucić na przykład kilka ziarenek owocu jałowca, który ma wiele właściwości zarówno magicznych jak i zdrowotnych.

Woda księżycowa - przepis i działanie. Rytuały na pełnię księżyca.

PRZYGOTOWANIE

Kiedy mamy już wybraną wodę, dodatki i odpowiednie naczynie, możemy przystąpić do przygotowania wody księżycowej. Wlewając wodę do naczynia, powinniśmy mieć w głowie intencje z jakimi przygotowujemy ten eliksir. Naczynie wystawiamy na bezpośrednie działanie promieni księżycowych, może być to wybrane miejsce w ogrodzie, balkon, parapet okna. Najlepiej aby było to miejsce na zewnątrz, ale jeśli nie ma takiej możliwości, to wewnętrzny parapet też się sprawdzi. Wodę księżycową możemy wystawić gdy tylko zobaczymy na niebie księżyc a zdjąć ją następnego dnia rano.

Woda księżycowa - przepis i działanie. Rytuały na pełnię księżyca.

SPOSOBY WYKORZYSTNIA

• Wodę księżycową możemy dodawać do podlewania roślin doniczkowych. Wspomoże ona ich wzrost, po zakupie czy przesadzeniu zaadaptowanie się do nowych warunków. Przyspieszy także rozkwit.

• Obmycie ciała wodą księżycową wspomaga oczyszczanie i otwiera ciało i duszę na wszelkie rytuały. Obmycie natomiast samej głowy, pozytywnie wpłynie na jasność myślenia, spokój i harmonię psychiczną.

• Dodanie łyżeczki wody księżycowej do naparu wspomoże jego właściwości. Ponadto, wspomoże podniesienie energii oraz pozbycie się wszelkich blokad, które hamują rozwój i harmonię energetyczną.

• Z użyciem wody księżycowej możemy oczyszczać nasze kamienie, minerały a także biżuterię. Wspomoże także ładowanie amuletów, talizmanów i akcesoriów rytualnych.

• Woda księżycowa wspomoże też oczywiście wszelkie rytuały przeprowadzane w czasie pełni. Można ją dodać właściwie do wszystkiego, w związku z czym jest kompletnie uniwersalna.