Regulamin rozdania - sklep ezoteryczny Poznań. Sklep z minerałami, naturalna biżuteria, świece sojowe, zielarnia.

Regulamin rozdań

21 grudnia 2020 0 Przez RodzimoWiedźma
  1. Rozdania toczą się w serwisie Instagram, który w żaden sposób nie bierze w nich bezpośredniego udziału – posty rozdaniowe dostępne są na moim profilu instagram.com/rodzimowiedzma.

  2. Warunkiem uczestnictwa w rozdaniu jest spełnienie wszystkich warunków przedstawionych w poście konkursowym

  3. Jeśli warunkiem uczestnictwa jest udostępnienie postu w relacji, profil na ten czas musi być publiczny, lub należy przesłać screen z udostępnioną relacją.

  4. Żadna z nagród nie podlega wymianie na gotówkę ani inne produkty. Nagrodę stanowią wyłącznie elementy opisane w poście.

  5. Koszt wysyłki pokrywa organizator, jednakże wyłącznie na terenie Polski. Wysyłki zagraniczne są możliwe, po opłaceniu różnicy pomiędzy ceną wysyłki krajowej a zagranicznej.

  6. Wyniki podawane są publicznie na relacji. Jeśli rozdanie jest formą wyboru, zwycięzca zostanie oznaczony. Jeśli rozdanie jest formą losowania, podany zostanie numer – w wypadku losowań, każdy uczestnik, który spełnił warunki i są one sprawdzalne przez organizatora, otrzyma unikalny numerek.

  7. Na zgłoszenie się w sprawie nagrody, po ogłoszeniu zwycięzcy jest 48 godzin. Należy zgłosić się przez wiadomość prywatną na Instagramie.

  8. W wypadku braku zgłoszenia lub niedopełnienia warunków, zostanie wybrana lub wylosowana kolejna osoba.