Mysia wieża - Fulińska, Klęczar - słowiańskie książki, slavicbook, slavic books, recenzja książki o tematyce słowiańskiej.

Mysia Wieża • Fulińska, Klęczar
✎ Książki o tematyce słowiańskiej!

SPIS TREŚCI WPISU

Mysia wieża - słowiańskie książki, slavicbook, slavic books, recenzja książki o tematyce słowiańskiej.

Autor: Agnieszka Fulińska

Autor: Aleksandra Klęczar

Ilość stron: 456

Nurt: literatura dziecięca

ISBN: 9788366173095

Rok wydania: 2019

Przeszłość skrywa tajemnice, o których nie śniło się archeologom

Dwunastoletni Igor i jego rówieśniczka Hanka przypadkiem spotykają się na wakacjach nad jeziorem Gopło. Nie wiedzą, że lato w cichym zakątku koło Kruszwicy przyniesie im nieoczekiwane przygody. Któż by się bowiem spodziewał w takim miejscu gadających myszy, duchów pradawnych królów, hologramu czarodzieja i jak najbardziej żywych wieszczek i guślarzy? Tajemnice i dramaty czające się w przeszłości bohaterów też okażą się ważniejsze, niż którekolwiek z nich mogło przypuszczać.

Kim była matka Igora, o której nigdy nie mówi się w domu chłopca? Jak rozprawić się z lichem? Gdzie szukać sposobów na pokonanie króla ducha i jego upiornej małżonki? Odpowiedzi czekają w Mysiej Wieży, pierwszym tomie serii „Dzieci Dwóch Światów”, powieści przygodowej z mitologią słowiańską w tle.

Jeśli podoba ci się seria „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”, to polubisz też Igora, Hankę i ich przyjaciół.

Mysia wieża - Fulińska, Klęczar - słowiańskie książki, slavicbook, slavic books, recenzja książki o tematyce słowiańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SOCIALMEDIA