Wioska Żywej Archeologii

Wioska Żywej Archeologii -wydarzenia, kalendarz słowiański. Katalog miejsc słowiańskich - słowiańskie muzeum, artyści, koszulki, rękodzieło.

Wioska Żywej Archeologii to miejsce, w którym dzieci i młodzież mają okazję zapoznać się z historią w sposób niekonwencjonalny.

Opis

Wioska Żywej Archeologii to miejsce, w którym dzieci i młodzież mają okazję zapoznać się z historią w sposób niekonwencjonalny. Warsztaty prowadzone są przez zapalonych i doświadczonych popularyzatorów historii. Nasi rzemieślnicy swój kunszt dopracowują od wielu lat, a nauki pobierali u najlepszych mistrzów. Dzięki tworzonej atmosferze w trakcie zajęć pokazujemy, że lekcja historii nie
musi być tylko uczeniem się na pamięć trudnych dat i wydarzeń, ale można się z nią bezpośrednio zetknąć. U nas każde dziecko może dotknąć historii, zadawać pytania i realizować się twórczo. Zajęcia w Wiosce Żywej Archeologii to nauka połączona z zabawą. Ciekawe i inspirujące prezentacje zbiorów, warsztaty, twórcze zabawy zespołowe lub zadania indywidualne – to tylko niektóre z wykorzystywanych przez nas aktywności.

__________

Strona internetowa: facebook.com/LiveArchaeologyVillage

Informacje

Rodzaj Skansen
Miejscowość Warszawa
Województwo Mazowieckie

Opinie

Review Wioska Żywej Archeologii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *